Get Adobe Flash player

CMK

Chladící věže – Série CMK

Při použití fyzikálního principu odpařování, chladicí věže ochladí malé nebo velké množství vody. Je několik různých typů průmyslových odvětví, které používají malé nebo velké množství vody k chlazení svých systémů nebo závodů.

Aby se zabránilo plýtvání vodou, jejíž zajištění a likvidace po znečištění jsou stále více a více problematické, série CMK chladicích věží je nepochybně nejpraktičtějším řešením, zejména pro velké potřeby. Jsou bezpečné, spolehlivé, velmi univerzální a jsou perfektním řešením pro střední a středně až velké požadavky.
Věže CMK jsou navrženy s ohledem na extrémní podmínky, poskytují pouze vyzkoušená řešení s ohledem na to, že každá volba může být ovlivněna nepředvídatelnými událostmi.
Rozměry těchto věží neumožňují přepravu, a proto se dodávají zcela demontované. Montáž na místě, která je důkladně zohledněna ve fázi návrhu systému, je velmi jednoduchá, nevyžaduje vysoce kvalifikované pracovní síly. Montáž může být provedena námi nebo zákazníkem – s nebo bez našeho dohledu.
Nádrž ochlazené vody nikdy není zahrnuta, protože musí být přizpůsobena skutečným potřebám provozu a zařízení. Často musí poskytovat dostatečnou hladinu vody pro čerpadla, někdy je třeba pomoci překrýt momentální nedostatek připravené vody atd. V každém případě, poté, co obdržíme informace od zákazníka o tom, co je třeba zajistit, vždy mu poskytneme potřebné informace.

Tyto věže se v podstatě skládají z rámu z robustního ocelového profilu – žárově pozinkovaný po výrobě – a vnějších panelů z pozinkovaného ocelového plechu, které jsou opatřeny práškovým lakováním před montáží nebo jsou vyrobeny z nerezové oceli. Věže jsou osazeny jedním nebo více sacími ventilátory na horní části.
Vnitřní část obsahuje následující prvky:
Eliminátory z plastu (termoplastové a kovové – vyrobeny z nerezové oceli)
Hlavní rozvod vody v pozinkované (nebo nerezové) trubce a sekundární rozvod z PVC, žárově pozinkované oceli nebo nerezové oceli
Neucpávající se rozvod vody, vyrobený z nerezové oceli AISI 304
Typ FILM pro čistou vodu, s různými specifickými povrchy, nebo špíně odolný typ náplně
Přívod vzduchu chráněn tvarovanými kovovými žaluziemi s funkcí ochrany před větrem

TYPY A USPOŘÁDÁNÍ

Kompletní věže – Uspořádání CV
Věže bez nádrže – Uspořádání SV
Jen horní sekce – Uspořádání US