Get Adobe Flash player

MEP

Chladící věže – Série MEP

Při použití fyzikálního principu odpařování, chladicí věže ochladí malé nebo velké množství vody. Je několik různých typů průmyslových odvětví, které používají malé nebo velké množství vody k chlazení svých systémů nebo závodů.
Aby se zabránilo plýtvání vodou, jejíž zajištění a likvidace po znečištění jsou stále více a více problematické, série MEP chladicích věží je nepochybně nejpraktičtějším řešením. Jsou bezpečné, spolehlivé, velmi univerzální a jsou perfektním řešením pro malé, střední a střední až velké požadavky.
Věže MEP jsou navrženy s ohledem na extrémní podmínky, poskytují pouze vyzkoušená řešení s ohledem na to, že každá volba může být ovlivněna nepředvídatelnými událostmi.
Řada MEP je dodávána kompletně smontovaná. Největší provedení těchto věží jsou vybavena více ventilátory, každý pro jednu buňku, která je zcela nezávislá – jak na straně vzduchu, tak vody.
Tyto věže se vyznačují robustní konstrukcí a jsou navrženy a vyrobeny tak, aby vydržely bez větší údržby. Dlouhá životnost je zaručena základním prvkem – nátěrem, neboť ten chrání komponenty z pozinkovaného plechu zejména v těch místech, kde byl zinkový povlak odstraněn při obrábění. Nátěr je prováděn zvlášť na každém dílu před montáží; je skutečností, že nátěr smontované sestavy je obtížný a nezaručuje ochranu nejzranitelnějších oblastí (kde došlo ke stříhání a děrování). Aby nedošlo k poškození laku je prováděna montáž pomocí matic, šroubů a podložek, což znamená s péčí o detaily, které jsou v současné době považovány za staromódní. Spojení samořeznými šrouby s fixačními podložkami by bylo bezpochyby jednodušší a levnější, ale podle nás mohou poškodit lak. Naopak matice, šrouby a podložky jsou k nátěrům šetrné a pomáhají k delší ochraně povrchu.
MEP chladicí věž byla zjednodušena díky mimořádně pečlivé konstrukci a bezvadné výrobě. Vysoká pozornost byla věnována jak podstatným částem, tak příslušenství – v případě potřeby.
Proto jsou věže MEP v podstatě jednoduché a spolehlivé, ale připravené přizpůsobit se konkrétnímu systému tak, aby bylo možné je snadno a bezpečně provozovat.
Věže MEP jsou k dispozici v různých velikostech a mnoha modelech, mohou být dodávány v kontejnerech, včetně modelů s vyšším výkonem.
Velikosti a technické řešení (vždy vycházející z pečlivého návrhu) může být snadno upraveno pro komplexní systémy. Věže MEP nezklamou žádná očekávání, pokud jde o všestrannost a bezpečnost.
Náš návrh zajišťuje dosažení řešení na míru v plném souladu s bezpečností.

TYPY A USPOŘÁDÁNÍ NAŠICH CHLADÍCÍCH VĚŽÍ

Kompletní věže – Uspořádání CV
Věže bez nádrže – Uspořádání SV
Jen horní sekce – Uspořádání US