Get Adobe Flash player

O nás

Boldrocchi T.E.

Boldrocchi je lídrem na domácím i mezinárodním trhu průmyslového větrání, odprášení a tepelné výměny od roku 1909. Skupina Boldrocchi je celosvětově rozdělena do několika divizí, z nichž každá je zaměřena na konkrétní specializaci. Společnost má výrobní jednotky jak v Itálii, tak v zahraničí. Skupina zaměstnává více než 500 lidí, z nichž 200 jsou inženýři.
Díky dlouholetým zkušenostem, technickému a provoznímu potenciálu ve specifické oblasti výměny tepla, Boldrocchi navrhuje a vyrábí průmyslové chladicí věže a průmyslové odpařovací chladiče již více než 40 let a doplňuje tím další výrobky Boldrocchi se stejnou úrovní spolehlivosti.
Boldrocchi T.E. S.r.l. byla založena v roce 1992, aby co nejlépe naplňovala specifické požadavky průmyslu v sektoru odpařovacích chladicích systémů. Společnost spojuje všechny možnosti a zázemí nabyté Skupinou až do dnešního dne v oblasti zpětného získávání tepla z chladicí vody v průmyslových systémech a závodech.
Díky spojení počátečních znalostí s novými zkušenostmi získanými v průběhu dvaceti let od založení se společnost – zaměřená na trh s vysoce specializovanou výrobou – úspěšně etablovala v průmyslovém sektoru, mimo jiné tím, že poskytuje nejen produkt, ale také poradenskou službu obohacenou o know-how získané při realizaci mnoha typů chladících systémů pro nejrozmanitější druhy výroby.
Boldrocchi T.E. v úzké spolupráci s technickými odděleními Skupiny vyrábí výhradně chladicí věže vyznačující se extrémní robustností a spolehlivostí. Věže mohou být vysoce přizpůsobené specifickým požadavkům zákazníka, bohatě vybavené a schopné odolat kontinuálnímu a náročnému provozu. Boldrocchi T.E. se řadí mezi nejlepší světové výrobce chladicích věží.